Szukaj

Kategorie

O firmie

      Etertech to nowoczesna firma handlowa z siedzibą w Warszawie, która oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną systemów zabezpieczeń technicznych, telewizji przemysłowej, bezprzewodowych systemów alarmowych, przewodowych alarmów domowych wraz z ich kompletnym wyposażeniem. Ponadto zajmujemy się dystrybucją wysokiej klasy wideofonów i domofonów.

      Integralnym elementem naszej działalności jest wycena i projektowanie systemów alarmowych, zabezpieczeń technicznych dla małych lokali mieszkalnych, aż po kompleksowe rozwiązania dla budynków komercyjnych.

       Naszym priorytetem jest nie tylko sprzedaż systemów do profesjonalnego i amatorskiego monitoringu, ale również montaż zakupionych produktów na najwyższym poziomie. W szczególności montaż wideofonów, montaż monitoringu domu, montaż monitoringu firmy, montaż kontroli dostępu, montaż telewizji przemysłowej, montaż Fibaro inteligentny dom, montaż sterowników do bram, montaż sterowników do rolet itp. 

      Zespół ETERTECH to profesjonalni i wykwalifikowani pracownicy zawsze służący wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych oraz kwestii zrozumienia zasad obsługi i użytkowania zakupionych produktów.

      Dobieramy i pracujemy tylko na sprawdzonych i cieszących się niezawodnością urządzeniach najlepszych dostępnych na światowym rynku marek, takich jak: SATEL, DSC, SIEMENS, COMMAX, PARADOX, KENWEI, BOSCH, ORNO, KIDDE, ELMES ELEKTRONIC, FIBARO i wiele innych.

Posiadamy:

  • Potwierdzenie bezpieczeństwa wydane przez ABW i MSW Klauzula poufne;
  • Licencję zabezpieczeń technicznych II Stopnia MSW;

      Wykonujemy instalacje w sposób umożliwiający w przyszłości współpracę techniczną z agencjami ochroniarskimi i monitorowanie sygnałów z systemów.

 

Każdy klient i każda instalacja jest dla nas wyjątkowa, dlatego staramy się, aby nasze realizacje były na najwyższym z możliwych poziomów.

 

 

Dane firmy

ETERTECH Grzegorz Żukowski

ETERTECH Grzegorz Żukowski

Adres

Narbutta 24/33

02-541 Warszawa

E-mail
Telefon

tel.: 505 034 346

Konto bankowe

IdeaBank: 63 1950 0001 2006 5062 3156 0001

Dane firmy:

NIP: 5213181040

Regon: 362631964

ETERTECH Grzegorz Żukowski

 

Adres korespondencji i zwrotów:

ETERTECH Grzegorz Żukowski

ul. Cukrownicza 4

06-400 Ciechanów

Chcesz zadbać o ochronę swojego domu? Interesują Cię tanie zestawy alarmowe? Nasz sklep z Warszawy oferuje najlepszą cenę.  Znajdziesz tu zabezpieczenia elektroniczne każdego rodzaju. Proponujemy między innymi: alarmy domowe, alarmy i czujki Satel, akumulatory do alarmów, czujniki dymu, ciepła, gazu, zalania wodą, czujniki ruchu Orno, wideofony, domofony Commax, dyski hdd do monitoringu, kable alarmowe, kamery przemysłowe, kamery do domu, kontaktrony, rejestratory CCTV, zamki szyfrowe, zasilacze buforowe, sterowniki bramy, inteligentny dom Fibaro. Nasz sklep z chęcią zamontuje Ci system monitoringu z kamerami w dobrej cenie.
Zapraszamy do kontaktu. 

Newsletter

Bądź zawsze dobrze poinformowany o ważnych zmianach, nowych produktach lub usługach oraz specjalnych ofertach w naszym sklepie. Zapisz się na darmowy biuletyn już teraz.

Adres email wydaje się błędny. Subskrypcja na adres {0} została anulowana.