O firmie

      Etertech to nowoczesna firma handlowa z siedzibą w Warszawie, która oferuje sprzedaż hurtową i detaliczną systemów zabezpieczeń technicznych, telewizji przemysłowej, bezprzewodowych systemów alarmowych, przewodowych alarmów domowych wraz z ich kompletnym wyposażeniem. Ponadto zajmujemy się dystrybucją wysokiej klasy wideofonów i domofonów.

      Integralnym elementem naszej działalności jest wycena i projektowanie systemów alarmowych, zabezpieczeń technicznych dla małych lokali mieszkalnych, aż po kompleksowe rozwiązania dla budynków komercyjnych.

       Naszym priorytetem jest nie tylko sprzedaż systemów do profesjonalnego i amatorskiego monitoringu, ale również montaż zakupionych produktów na najwyższym poziomie. W szczególności montaż wideofonów, montaż monitoringu domu, montaż monitoringu firmy, montaż kontroli dostępu, montaż telewizji przemysłowej, montaż Fibaro inteligentny dom, montaż sterowników do bram, montaż sterowników do rolet itp. 

      Zespół ETERTECH to profesjonalni i wykwalifikowani pracownicy zawsze służący wsparciem i pomocą w rozwiązywaniu ewentualnych problemów technicznych oraz kwestii zrozumienia zasad obsługi i użytkowania zakupionych produktów.

      Dobieramy i pracujemy tylko na sprawdzonych i cieszących się niezawodnością urządzeniach najlepszych dostępnych na światowym rynku marek, takich jak: SATEL, DSC, SIEMENS, COMMAX, PARADOX, KENWEI, BOSCH, ORNO, KIDDE, ELMES ELEKTRONIC, FIBARO i wiele innych.

Posiadamy:

  • Potwierdzenie bezpieczeństwa wydane przez ABW i MSW Klauzula poufne;
  • Licencję zabezpieczeń technicznych II Stopnia MSW;

      Wykonujemy instalacje w sposób umożliwiający w przyszłości współpracę techniczną z agencjami ochroniarskimi i monitorowanie sygnałów z systemów.

 

Każdy klient i każda instalacja jest dla nas wyjątkowa, dlatego staramy się, aby nasze realizacje były na najwyższym z możliwych poziomów.